HNonline Evita Dia eRUN.sk Mediweb MAFRA Slovakia Predplatné Inzercia + viac
Strategie.sk
Strategie na Facebooku Strategie na Twitteri Strategie na LinkedIn

Spoločnosť Resco , svetový líder v oblasti mobilného riadenia vzťahov s klientmi (CRM), posilňuje svoj tím. Jeho novou marketingovou riaditeľkou sa stala Agnes Vaľková.

23. 6. 2016

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Lidl Slovenská republika, v.o.s. sa stal Matúš Gála, ktorý doteraz pôsobil na pozícii obchodného riaditeľa spoločnosti Lidl v Litve.

22. 6. 2016

Česká a Slovenská jednotka spoločnosti Coca–Cola HBC hlási personálnu zmenu vo vedení firmy. Obchodným riaditeľom sa stal Jan Říha, Petr Havlíček prechádza do korporátu CC HBC.

21. 6. 2016

Spoločnosti UPC v Českej a Slovenskej republike, najväčší kábloví operátori v Česku a na Slovensku, majú s účinnosťou od 1. júna spoločný top manažment.

14. 6. 2016

V rámci úzkeho vedenia spoločnosti bude mať Martina na starosti tím Marketing Automation ako jednu zo strategických oblastí rozvoja.

6. 6. 2016

Dlhoročnému Country Managerovi slovenskej pobočky Grayling Slovakia – Petrovi Feckovi pribudli nové zodpovednosti. Ako Managing Director pre región CEE (Strednej a východnej Európy) prevzal zodpovednosť za vedenie pobočiek, ako aj podporu v oblasti vyhľadávania nových príležitostí so zameraním na región strednej Európy.

6. 6. 2016

Tím slovenského Microsoftu posilnila ďalšia žena. Novozélanďanka Nadine N MacDonald nastúpila na pozíciu HR manažérky a v spoločnosti bude zodpovedná za riadenie ľudských zdrojov.

23. 5. 2016

Mediálna agentúra Dentsu Aegis Network Slovakia oznámila, že Peter Zlámala bol od 1. júna menovaný na novú pozíciu Chief Operating Officer pre Slovensko.

17. 5. 2016

Od 14. mája 2016 zodpovedá za riadenie všetkých troch spoločností NN Životná poisťovňa, a.s., NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. a NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s. Peter Brudňák (48). Za predsedu predstavenstva jednotlivých spoločností bude zvolený po získaní predchádzajúceho súhlasu Národnej banky Slovenska.

16. 5. 2016

Jana Šufajzlová riadi po novom divíziu ľudských zdrojov spoločnosti Home Credit. Na pozícii Chief HR Officer strieda Gabrielu Lžičařovú.

13. 5. 2016

Stránky