HNonline Evita Dia eRUN.sk Mediweb MAFRA Slovakia Predplatné Inzercia + viac
Strategie.sk
Strategie na Facebooku Strategie na Twitteri Strategie na LinkedIn

Tím slovenského Microsoftu posilnila ďalšia žena. Novozélanďanka Nadine N MacDonald nastúpila na pozíciu HR manažérky a v spoločnosti bude zodpovedná za riadenie ľudských zdrojov.

23. 5. 2016

Mediálna agentúra Dentsu Aegis Network Slovakia oznámila, že Peter Zlámala bol od 1. júna menovaný na novú pozíciu Chief Operating Officer pre Slovensko.

17. 5. 2016

Od 14. mája 2016 zodpovedá za riadenie všetkých troch spoločností NN Životná poisťovňa, a.s., NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. a NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s. Peter Brudňák (48). Za predsedu predstavenstva jednotlivých spoločností bude zvolený po získaní predchádzajúceho súhlasu Národnej banky Slovenska.

16. 5. 2016

Jana Šufajzlová riadi po novom divíziu ľudských zdrojov spoločnosti Home Credit. Na pozícii Chief HR Officer strieda Gabrielu Lžičařovú.

13. 5. 2016

Doterajší riaditeľ Peter Szuma štartuje vlastný biznis.

9. 5. 2016

Nahradila Zuzanu Remrovú, ktorá odišla zo Slovenskej republiky.
5. 5. 2016

Na pozíciu generálneho riaditeľa spoločnosti Whirlpool pre Českú republiku a Slovensko nastúpil Mark Siva, ktorý je zodpovedný za rozvoj všetkých značiek portfólia na oboch trhoch a tiež za dokončenie procesu integrácie súvisiacej s minuloročnou akvizíciou spoločnosti Indesit.

3. 5. 2016

Jej úlohou bude riadenie externej a internej komunikácie a budovanie vzťahov so štátnou správou na celoštátnej a regionálnej úrovni v Českej republike a na Slovensku. Zároveň bude mať na starosti aj spoluprácu s agentúrami na českom a slovenskom trhu.

3. 5. 2016

Tím spoločnosti Max Sport posilňuje Róbert Palka. Ten zastáva od 1. mája 2016 novú pozíciu obchodného riaditeľa pre Slovenskú a Českú republiku.

2. 5. 2016

Agendu marketingu na pozícii Marketing & Commercial Excellence Director od apríla rozširuje o oblasť strategického riadenia cenotvorby a rozvoja profitability zákazníkov.

2. 5. 2016

Stránky