Piatok 03.09.2010
 

Správy e-mailom

Zobrazenie správ


 
Správy
|Rozšírené vyhľadávanie

O Online odoslať na email vytlačiť stránku diskusia

Československé mesto v Second Life oslavuje 1. narodeniny

· 11.09.2008 - Zdroj: Petra Prekopová, Stratégie ·

14. septembra 2007 o 19,00 sa uskutočnilo oficiálne otvorenie prvého československého mesta Bohemia v regióne Czechoslovakia v Second Life. O pár dní teda toto mesto oslávi ohňostrojom a rôzny akciami, svoje prvé narodeniny.

Za rok svojej existencie Bohemia vyrástla z pôvodného jedného regiónu na tri, a stala sa tak najväčším a najrýchlejšie rastúcim československým mestom v Second Life. Týždenne prejde mestom viac ako tisíc unikátnych avatarov a traffic je tu porovnateľný s ostatnými svetovými mestami. Za toto obdobie si tu našlo domov aj niekoľko značiek – Staropramen, Český rozhlas, Millward Brown, eBanka, J&T, Telefónica O2, Proximity Prague, a taktiež Česká polícia.

Screenshoty z otváracej párty a z mesta Bohemia

 

 

Odporúčané knihy z Martinus.sk

Nová pravidla marketingu a PR

Nová pravidla marketingu a PR

David Meerman Scott

Naša cena: 12,36 € - ušetríte: 5 %

Nové technologie, které mění internet ve skutečně online multimediální médium určené nejširšímu okruhu uživatelů, výrazně rozšiřují možnosti marketingu a public relations (PR, "vztahy s veřejností")... - Viac o titule

 
Diskusia ku článku

· 0 príspevkov · Pridať príspevok ·

Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, s.r.o.