HNonline Evita Dia eRUN.sk Mediweb MAFRA Slovakia Predplatné Inzercia + viac
Strategie.sk
Strategie na Facebooku Strategie na Twitteri Strategie na LinkedIn

Odborníčka na neurovedy prinesie veľké idey

Tara Swart, rešpektovaná odborníčka na tému neurovied, vystúpi na prestížnom fóre Big Ideas for CEE v októbri v Bratislave.
Zdroj: 
mia
A A A

Tara Swart, rešpektovaná odborníčka na tému neurovied, vystúpi na prestížnom fóre Big Ideas for CEE v októbri v Bratislave. Pripojí sa tak ku Kenovi Segallovi a ďalším šiestim výnimočným osobnostiam, ktorí prídu inšpirovať slovenských podnikateľov a manažérov.

Doktorka Tara Swart je jediným koučom na svete s doktorátom v neurológii. Zástupkyňa žien medzi rečníkmi Big Ideas absolvovala štúdium medicíny na Oxforde. Po ukončení kariéry lekára sa začala venovať poradenstvu veľkým korpo­ráciám a učí ich, ako správne využívať poznatky neurovied. Má hlboké pochopenie ľudskej výkonnosti a vzorcov správania, tvorby transformačných a udržateľných výsledkov pre lídrov. Tara pracuje pre klientov v oblasti bankovníctva, ener­getiky alebo médií.

Tara je lídrom aplikácie neurovied v podnikaní. Je spoluautorom knihy o kreativite a produktivite An Attitude for Acting. Na konferenciách po ce­lom svete vrátane prestížnych akademických fór ako Stanford, Columbia University či MIT Sloan sa venuje otázke mozgu a mysle v podnikaní.

Big Ideas for CEE je pravidelné dvojdňové stretnutie spíkrov z celého sveta s podnikateľskou elitou a vrcholovými manažérmi krajín strednej a východnej Európy. Svoju históriu začalo písať v roku 2011. Tento rok sa uskutoční 17. a 18. októbra 2013 v Bratislave. „Na podujatí vystúpi spolu osem osobností z oblasti obchodu, manažmentu, športu, či umenia, ktoré dokázali premeniť príležitosť na úspech a problémy na nové naštartovanie. Sme pres­vedčení, že tak, ako pomohli globálnym korporáciám, môžu byť zdrojom inšpirácie, nových myšlienok a nápadov aj pre tých, ktorí prídu na naše podujatie,“ hovorí manažérka projektu Big Ideas for CEE, Karolína Kubelová.

 

Exkluzívnym mediálnym partnerom fóra je vydavateľstvo Ecopress. Podujatie sa uskutoční v priestoroch Hotela Radisson BLU Carlton.