HNonline Evita Dia eRUN.sk Mediweb MAFRA Slovakia Predplatné Inzercia + viac
Strategie.sk
Strategie na Facebooku Strategie na Twitteri Strategie na LinkedIn

Po Kňažkovi mieri aj Andrej Kiska do Show Jana Krausa

Na Prime bude po týždni ďalší slovenský prezidentský kandidát, tentokrát Andrej Kiska.
Zdroj: 
Ivan Krasko
A A A

Jan Kraus si volá do svojej relácie ďalšieho slovenského prezidentského kandidáta. V piatok bude hosťom jeho šou v českej TV Prima Andrej Kiska.

Televízia Prima v oficiálnej informácii pre médiá predstavuje Kisku ako "slovenského prezidentského kandidáta". "Bývalý podnikateľ a kandidát za prezidenta SR. V prvom kole volieb konanom 15. 3. 2014 získal 24 % všetkých hlasov a umiestnil sa na druhom mieste za Robertom Ficom, s ktorým postupuje do druhého kola," dopĺňa stanica.

Kiska vystúpi u Krausa už tento piatok 21. marca. Jeho spoluhosťami budú porotkyňa X Factora Sisa Sklovská a popularizátor mužských sukní Tomáš Zahálka.

Ide už o druhé vystúpenie prezidetského kandidáta po sebe. Minulý týždeň pozvali do Show Jana Krausa Milana Kňažka. V médiách táto téma rezonovala hlavne preto, že epizódu s Kňažkom odvysielala Prima 14. marca večer - teda v čase, keď platilo na Slovensku predvolebné moratórium. Kňažko s tým bol následne konfrontovaný a odpovedal, že k porušeniu moratória nedošlo, keďže Prima je česká a nie slovenská stanica, navyše nahrávalo sa v predstihu. Naznačil, či moratórium neporušili médiá, ktoré o tom informovali.

Samotná Prima na margo výberu hostí reagovala, že to ide mimo nej. "Show Jana Krause a výber hostí je v plnej kompetencii jeho produkčného tímu," povedal hovorca pre Sme.