29.11.2018, 13:50

Agentúra roka 2018: Na čele peletónu je päť agentúr. Ktorá získa ocenenie Áčko?

V priebežnom hodnotení sú na prvých priečkach rebríčka Effectivity, Istropolitana Ogilvy, MUW Saatchi & Saatchi, TRIAD a Wiktor Leo Burnett.

Agentúra roka 2018: Na čele peletónu je päť agentúr. Ktorá získa ocenenie Áčko?
Zdroj: archív

Blíži sa odovzdávanie ocenení pre najlepšiu slovenskú reklamnú agentúru, ktorú udeľuje magazín Stratégie. Titul Agentúra roka a ocenenie "Áčko" si prevezme najlepšia agentúra na  slávnostnom vyhlásení už zajtra. Predstavujeme vám agentúry, ktoré sú umiestnené v priebežnom hodnotení na prvých piatich miestach, v abecednom poradí.

​Pred finálnym vyhlásením Agentúry roka sa poradie môže zmeniť. Agentúry čaká ešte vyhlásenie výsledkov EFFIE Slovakia. Vyhlasovanie jej výsledkov bude predchádzať vyhláseniu Agentúry roka.

​Okrem Agentúry roka oceňuje magazín Stratégie aj najkreatívnych ľudí z brandže. Každý rok udeľuje titul TOP creative director, TOP art director, TOP copywriter a TOP strategy director. Tento rok bude už druhýkrát udelený titul TOP account director.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.