19.11.2019, 14:55

Agentúra roka 2019: Ktoré agentúry majú najväčšiu šancu získať Áčko?

Na čele peletónu je päť slovenských agentúr.

Agentúra roka 2019: Ktoré agentúry majú najväčšiu šancu získať Áčko?
Zdroj: Stratégie

Odovzdávanie ocenení pre najlepšiu slovenskú agentúru prebehne už v piatok 22. novembra. Na galavečere v bratislavskej Mlynici sa dozvieme, ktorá agentúra si od magazínu Stratégie prevezme titul Agentúra roka. Ocenenie „Áčko“ odovzdávajú Stratégie od roku 1999.

Predstavujeme vám agentúry, ktoré sú umiestnené v priebežnom hodnotení na prvých piatich pozíciách, v abecednom poradí.  

Pred finálnym vyhlásením Agentúry roka sa poradie môže zmeniť. Agentúry čaká ešte vyhlásenie výsledkov EFFIE Slovakia. Vyhlasovanie jej výsledkov bude predchádzať vyhláseniu „Áčka“.

Z 39 prihlásených prác sa na shortlist súťaže efektivity dostalo 24 prác. Najviac shortlistov, po štyri, získali agentúry Elite Solutions a TRIAD. Tri shortlisty získala agentúra Wiktor Leo Burnett.

​Okrem Agentúry roka oceňujú Stratégie aj najkreatívnych ľudí z brandže. Každý rok udeľuje magazín titul TOP creative director, TOP art director, TOP copywriter a TOP strategy director. Tento rok bude už tretíkrát udelený titul TOP account director.

Minulý rok si všetky TOP ocenenia odniesli triadisti, ktorí získali najviac bodov za prácu 17. november pre O2.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.