Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
29.10.2018, 14:35

Inšpirujte sa a oslaďte si život: V októbri kampane ovládol recept na obľúbený zákusok!

Päť kampaní s vysokým CTR v sieti Strossle na Slovensku za október 2018.

Inšpirujte sa a oslaďte si život: V októbri kampane ovládol recept na obľúbený zákusok!
Zdroj: pixabay.com

Žijeme v dobe uponáhľanej. Vďaka moderným technológiám vytvárame toľko obsahu, že ľudia ho nie sú schopní všetok skonzumovať. Ich pozornosť sa čoraz viac skracuje, chcú ochutnať z každého rožku trošku. Médiá sa naučili tvoriť obsah tak, že používatelia sú schopní z titulného obrázku a nadpisu vyčítať pointu článku.

V tomto informačnom prúde sa marketéri učia tvoriť obsah - ako písať, aby ľudia klikali, čítali a nakupovali. Content marketingoví špecialisti vedia, že schopnosť písať kvalitné nadpisy a vyberať ku nim ľúbivé obrázky je dôležitým prvkom úspešnej kampane.

Čím vyššie CTR headlinu s obrázkom, tým viac ľudí si prečíta krvopotne napísaný text či video a tým vyššia šanca, že ho aj budú ďalej zdielať. Bonusom je, že klikateľnejší obsah znižuje cenu za klik v PPC sietiach.

Pre inšpiráciu preto uverejňujeme 5 kampaní s vysokým CTR v sieti Strossle na Slovensku za október 2018. Pri každej je vidieť o koľko % lepšie čísla dosiahla v porovnaní s priemerom v sieti a aká firma ju vytvorila. Z každej kampane uverejňujeme max. 1 kreatívu.

Výber sme robili z tradičných segmentov, ako ukážku toho, že aj známe značky vedia tvoriť  funkčné a klikané kreatívy a pritom to nie je click-bait a nevyvolávajú senzácie. Prikladáme tiež prekliky na články samotné, aby ste mohli posúdiť, ako sa copywriterom podarilo titulkom vystihnúť obsah.

  1. Srbský krémeš: Chutný variant obľúbeného zákusku
  2. Bratislava má novú štvrť s veľkým Š!
  3. Ste často chorí, unavení a chýba vám chuť do života? Doplňte tento vitamín
  4. Zastrešenie terasy – tipy a možnosti
  5. Po dvoch rokoch návrat do klietky: Conora McGregora čaká najťažší zápas v živote!
Zdroj: Strossle

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.