Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
10.01.2021, 17:00

Sedem seriálových pokračovaní, ktoré by ste si v roku 2021 nemali nechať ujsť

Diváci sa môžu tešiť na Stranger Things, Cobra Kai či fenomén medzi seriálmi zvaný Priatelia.

Sedem seriálových pokračovaní, ktoré by ste si v roku 2021 nemali nechať ujsť
Zdroj: Stratégie

Okrem seriálových noviniek bude v tomto roku dôležité sledovať aj pokračovania už zabehnutých sérií. Niektoré z nich prichádzajú so zdržaním pre covid-19, iné vďaka rozbehu nových služieb so sľubnými rozpočtami po viac ako desiatich rokoch.

Priatelia (HBO Max)

Posledný diel legendárnych Priateľov bol odvysielaný v roku 2004. Debaty o ich návrate tu boli častejšie ako parlamentné voľby. Všetko nasvedčuje tomu, že práve rok 2021 bude tým rokom, kedy sa opäť stretnú Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Joey a Chandler. Že už to nie je len niečo v štýle jedna pani povedala, dokazuje aj upútavka HBO Max na rok 2021. Nielen vďaka Priateľom, ale aj knižnici filmových noviniek určených pre (zatvorené) kiná môže byť práve táto služba čiernym koňom roka. Áno, v tomto roku by sme sa jej mali dočkať aj u nás.

Dexter (Showtime)

Seriál o vyšetrovateľovi z Miami, ktorý po večeroch vraždí osoby unikajúce pred spravodlivosťou, bol oficiálne ukončený v roku 2013. Showtime sa túto úspešnú sériu rozhodol oživiť a fanúšikovia sa už tešia.

American Crime Story (FX/Netflix)

Hoci tvorba Ryana Murphyho zaznamenáva uplynulé roky rôzne kvalitatívne výkyvy, American Crime Story si v prvých dvoch uzavretých sériách udržala vysoký štandard. Tento rok by sme sa mali po súdnom spore s O.J.Simpsonom a vražde Gianniho Versaceho pozrieť do Oválnej pracovne prezidenta Clintona, kde sa okrem štátnických záležitostí venoval aj asistentke Monice Lewinski. (trailer nie je k dispozícii)

Cobra Kai (Netflix)

YouTube v roku 2018 oživilo pôvodného Karate Kida a vznikol tak veľmi sľubný seriál, v ktorom sledujeme život dospelých bojovníkov a ich nových žiakov. Po dvoch sériách sa značky Cobra Kai chytil Netflix a zmenu cítiť vo veľkorysejšej výprave.

Succession (HBO)

Korona sa podpísala na oddialení dokončenia jednej z najlepšie hodnotených dramatických sérií. Všetko však smeruje k tomu, že tento rok by sme sa mohli dočkať očakávanej tretej série plnej intríg a zvratov v rodinných a biznis vzťahoch.

Stranger Things (Netflix)

Globálna pandémia odsunula nakrúcanie nových pokračovaní. V tomto čase sme už mali poznať aj to, ako pokračoval osud skupinky detí v osemdesiatych rokoch, ktorí čelia nadprirodzenej sile presahujúcej kontinenty.

 Ted Lasso (Apple TV+)

Prvá séria tohto komediálneho seriálu bola príjemným osviežením a pre mňa najlepším seriálom uplynulého roka. Hovorí sa, že opakovaný vtip už nie je vtip. Preto bude veľmi zaujímavé sledovať, či v druhej sérii sa tvorcovia viac vydajú športovou, manažérskou alebo vzťahovou cestou.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.