Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.03.2021, 09:35

Digitálny týždeň: Technológia, ktorá vám pomôže s cvičením doma, nie je žiadne sci-fi

A tiež: USPS dodávku kreslil Pixar a filmy podľa hier radšej preskočte.

Digitálny týždeň: Technológia, ktorá vám pomôže s cvičením doma, nie je žiadne sci-fi
Zdroj: Tonal

USPS s dodávkou z animáku

Americká USPS podpísala niekoľkoročný kontrakt na modernizáciu a elektrifikáciu ich vozového parku. Na tom by nebolo pre našinca nič až tak extrémne zaujímavé, keby tie dodávky na vizualizáciách nevyzerali ako z animovaného filmu od Pixaru! Veď si ich preklikajte sami, určite nám dáte za pravdu ?

Filmy podľa hier... ach jaj

Prečo skončia filmy podľa skvelých hier vždy ako úplný odpad? A nehovoríme len o prvopočiatkoch, akými boli Super Mario Brothers či Tomb Rider (ok, na Angelinu sa aspoň dalo pozerať...), ale aj o nedávnych pokusoch ako Max Payne (taká premarnená príležitosť!), Warcraft, či Assasins Creed, jednoducho... na čo v Holywoode siahli, to dopadlo zle. Gizmodo hľadalo odpovede práve u filmárov a dalo dokopy zaujímavé postrehy.

Technológia, ktorá vám pomôže s cvičením doma nie je žiadne sci-fi

Tonal je fakt skvelá mašinka a posledný zabijak pre výhovorky typu „cvičiť doma nie je ono“.  Hoci sa môže zdať, že ide výhradne o displej s rôznymi prídavnými komponentami na cvičenie, práve kombinácia inteligentného rozhrania s možnosťou dopĺňať rôzne druhy cvičení a minimálna náročnosť na rozmery ho robí skvelou alternatívou. Paradoxne, vôbec sa nejedná o novinku, ale práve pandémia a celosvetové obmedzenia vo vychádzaní vyhnali Tonal do popredia, preto dokonca rozširuje fyzickú distribúciu.  

 

Čo je s Twitterom?

Jednoduchá odpoveď by znela – nikto nevie. Twitter sa u nás nikdy extra nechytil a vo svete je jeho počet používateľov tiež skôr stabilný, takže sociálna sieť hľadá možnosti aktívne hľadá možnosti, ako na seba zarobiť. Jednou z nich by mohla byť možnosť platiť tvorcom za prístup k exkluzívnemu obsahu. Trochu nuda, nie?

ADMA: Digital RULEZZ 2021 na spadnutie

Livestream, aký slovenský internet už dlho nezažil! Už o niekoľko dní sa môžeme tešiť na konferenciu Digital RULEZZ 2021, ktorá sa tento rok bude konať online asi s najlepším spíkrom súčasnosti – Lesom Binetom! Zároveň si vypočujeme najlepšie hodnoteného spíkra z predchádzajúcich ročníkov, Michala Pastiera. Ukončením budú case studies úspešných firiem, ktoré zvládli koronu najlepšie. Vidíme sa?

Rubriku #digitalnytyzden prinášajú Stratégie v spolupráci s ADMA každý pondelok, tento týždeň s oneskorením, v utorok.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.