Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
29.03.2021, 08:55

Digitálny týždeň: Ako využiť AI pre lepší zákaznícky servis?

A tiež: Digitálne diela sú trendom a maska od Razer prekvapila.

Digitálny týždeň: Ako využiť AI pre lepší zákaznícky servis?
Zdroj: ISM Guide

Digitálne diela na vzostupe

Dražby digitálnych diel sa stávajú vďaka nezameniteľným tokenom ako elektronickým identifikátorom s pomocou technológie blockchain celosvetovým fenoménom. Pre zberateľa je to jednoznačné potvrdenie, že umelecké dielo je autentické, čo sa samozrejme prejaví na ochote otvoriť (ešte viac) peňaženku. Týmto spôsobom bol schopný Jack Dorsey, zakladateľ Twitteru, vydražiť originál svojho úplne prvého tweetu za takmer 3 milióny dolárov. Za zopár znakov!

Maska od Razer prekvapila

Razer je hardvér od hráčov pre hráčov a v zálohe majú niekoľko skutočne skvelých myšíklávesníc. Preto prekvapilo, keď začiatkom roka predstavili Projekt Hazel, koncept pokročilej masky pre dnešnú dobu. Razer však skutočne chce koncept poslať do produkcie, pretože verí v budúcnosť masiek aj po zlepšení situácie.

Ako využiť AI pre lepší zákaznícky servis?

O technologickom pokroku v robotike a AI sa poslednou dobou hovorí hlavne v súvislosti s nahrádzaním ľudských pracovných miest. Ak sa na to však pozriete holisticky, maximalizácia nasadenia AI maloobchode, vzdelávaní, či zdravotníctve vie priniesť výrazné zlepšenie zákazníckeho servisu a preto z celkovej skúsenosti z nákupu alebo služby. Rozklikajte si odkazy na články a presvedčte sa!

Mac vs PC vs PC #2

V poslednom #digitalnytyzden sme informovali o antikampani, ktorú spustil Intel proti M1 procesorom od Apple. Neprešiel ani týždeň a CEO Intelu sa nechal počuť, že by Intel vedel byť pre Apple dobrý partner pre výrobu týchto procesorov... čo na to marketingové oddelenie Intelu a Justin Long, čerstvo konvertovaný PCčkar?

ADMA: ocenenia Digital PIE 2021 sú rozdané

Na konferencii Digital RULEZZ 2021 boli vyhlásené ocenenia Digital PIE 2021 za najlepšie slovenské projekty v oblasti digitálneho marketingu uplynulého roku. Pozrite sa spolu s nami na víťazov v kategórii Execution.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.