Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
26.04.2021, 14:20

Digitálny týždeň: Prebudovať mikrovlnku na hernú konzolu nikdy nebolo jednoduchšie

A tiež: slovenský Pixel rastie a americký Netflix (až tak) nie.

Digitálny týždeň: Prebudovať mikrovlnku na hernú konzolu nikdy nebolo jednoduchšie
Zdroj: Wired

Najmodernejší iMac je retro

A to ešte aké! Už pozvánka jednoznačne odkazovala na pozdrav Hello. z prvého Macu a neskôr farebných iMacov, takže nebolo žiadnym tajomstvom, že nová generácia bola na spadnutie. Ale kto mohol čakať, že bude nový iMac vyzerať takto fantasticky? A v siedmich farbách?! Pre nás jednoznačne zatienil aj nový iPad Pro a dokonca AirTags, nenápadnú the-next-big-thing. Celý event si viete pozrieť na tomto linku.

Pixel narástol o 52 percent

Slovenské herné štúdio zverejnilo hospodárske výsledky za rok 2020, ktorý napriek všetkým výzvam uzavreli s neuveriteľným 52 percentným nárastom tržieb! Pixeláci sú jednoducho šikovnosť sama a my im budeme naďalej držať palce a oddychovať pri ich hrách

Prebudovať mikrovlnku na hernú konzolu nikdy nebolo jednoduchšie

Otázka znie, na čo by ste to robili? Odpoveď je jednoduchá - pretože čakať na zohriatie jedla je otravné a pri hrách čas jednoducho beží oveľa rýchlejšie. Redaktor Wired vám ukáže, ako si prebudovať mikrovlnku na hernú konzolu, ktorá bude zohrievať len vtedy, keď budete hrať.

Netflix spomaľuje

Kým Disney+ pôsobí ako nezastaviteľná lokomotíva hnaná značkami Star Wars či Marvel, Netflix v prvom kvartáli nedosiahol očakávané výsledky. Vplyv konkurencie si odmieta priznať, naopak, nenaplnenie očakávaní pripisuje nedostatku kvalitného vlastného obsahu. Na druhej strane, s počtom 208 miliónov predplatiteľov zostáva stále svetovou jednotkou.

ADMA: Content Marketing Masters #1

Spíkri z členských agentúr ADMA na online evente Content Marketing Masters odhalili, ktorý obsah najlepšie funguje na sociálnych sieťach, prečo všetci tak bezhlavo milujú influencerov a zároveň, ako nežne vyf*kovať hejterov. Prvá časť reportu jedine na webe ADMA!

Rubriku #digitalnytyzden prinášajú Stratégie v spolupráci s ADMA.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.