Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook

Nemôžeme sa tváriť, že sa nič nezmenilo. Nachádzame sa v kríze, ktorá nás obmedzuje v práci, a bolo to vidieť aj na tomto mesiaci. Pri hodnotení som stál pred dilemou, či práce hodnotiť ako doteraz alebo sa pozerať na ne s prižmúreným okom. Ja sám mám tvorivú krízu a chýbajú mi podnety.

V každom prípade, tento mesiac som nevidel nič, čo by ašpirovalo na kreatívne festivaly, ale bolo vidieť funkčnú reklamu. Pre mňa osobne je to značka ČSOB, ktorá sa výrazne posunula a dlhodobo oceňujem jej prístup k B2B komunikácii. Spot o chýbajúcich zákazníkoch je štandardne dobrá reklama, ale v rámci bankovej B2B komunikácie je to nadštandard. Rovnako aj spot bežca v ohni príjemne vyrušil.

Čo sa vymyká štandardu, je aj zmutovaný bažant. Ísť do WTF komunikácie je veľké riziko, lebo to môže vypáliť zle. Bažant zle nevypálil a je výrazný, ale tiež nevyletel do výšin.

Čo sa týka niektorých prác, tak by som odporučil vyhýbať sa klišé, hľadať relevantné insighty a mať sebareflexiu.

Prehľad prihlásených prác a ich bodové hodnotenie si môžete pozrieť TU.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.