Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
23.08.2021, 07:55

Digitálny týždeň: Tesla predstavila vlastného humanoidného robota. Prototyp chce už v 2022

A tiež: slovenská webhostingová služba Websupport má novú vizuálnu identitu,

Digitálny týždeň: Tesla predstavila vlastného humanoidného robota. Prototyp chce už v 2022
Zdroj: Tesla

Canada Drives rastie

Kým pre mnohých ľudí u nás znamenal homeoffice zoznamovanie sa s objednávaním jedla online, v zahraničí sa počet služieb a vecí, ktoré viete vybaviť online približuje nekonečnu. Napríklad kanadský startup Canada Drives vám prinesie priamo pred dom auto, zakúpené online – že ide o dobrý biznis dokazuje, že pre ďalší rast získali investíciu takmer 80 miliónov dolárov. Dokážete si predstaviť kúpu auta, v ktorom ste nikdy nesedeli?

Websupport nanovo

Populárna slovenská webhostingová služba Websupport má novú vizuálnu identitu, ktorá jej má pomôcť k lepšiemu odlíšeniu značky a následne napĺňaniu rastového potenciálu v CEE regióne. Za novým Websupportom stojí GoBigname, autori identít Berlin Brands Group, Exponea, či Powerlogy, spolu s ich spriatelenou agentúrou Darwin & the machines. Za nás veľmi vydarená práca.

Tesla predstavila vlastného humanoidného robota. Prototyp chce už v 2022

Na stretnutí s investormi automobilka prezentovala svoje úsilie v autonómnom riadení áut a ďalších vysoko technických oblastiach okolo AI, ale celú udalosť pre seba ukradlo predstavenie humanoidného Tesla Bota. Robot by mal byť podľa Muska, pripravený vykonávať nudné a opakujúce sa úlohy v bežnom každodennom prostredí. Špecificky zdôrazňoval jeho priateľskosť, ale veď si spomeňte na sci-fi Ja, Robot. Celý záznam z udalosti si viete pozrieť na tomto linku.

Prichádzajú Eternals

Patrí filmová upútavka do #digitalnytyzden? Ak ide o pokračovanie legendárnych príbehov marvelovských hrdinov na striebornom plátne, tak veríme, že áno. Pozrite si epický trailer na Eternals, pri ktorom aj posledná bitka Avengerov proti Thanosovi vyzerá ako detská hra. Jedno fanúšikovské oko neostane suché.

ADMA predstavuje: príručka k e-shopom

Prinášame vám krátku príručku k e-shopom, ktorú sme pripravili v spolupráci s členskými agentúrami  ADMA. Zistite, ako na marketingovú stratégiu pre e-shopové riešenie, aké ciele je potrebné definovať pri e-commerce stratégii, na čo treba klásť dôraz a aké nástroje naši odborníci odporúčajú. Nájdete tu tiež zaujímavé štatistiky a príklad e-shopu, ktorý môže pokojne slúžiť ako vzor pre každý e-commerce projekt.

Rubriku #digitalnytyzden prinášajú Stratégie v spolupráci s ADMA.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.