07.09.2017, 17:01

Za Máťuša majú v Unimedii náhradu. Do manažmentu agentúry prichádza aj Valentína Kasperová

Za Máťuša majú v Unimedii náhradu. Do manažmentu agentúry prichádza aj Valentína Kasperová
Zdroj: archív

Len prednedávnom Stratégie informovali, že z mediálnej agentúry Unimedia odchádza jej obchodný riaditeľ a čiastkový spolumajiteľ Juraj Máťuš. V týchto dňoch agentúra oznámila novinky v top manažmente spoločnosti.

Na pozíciu obchodného riaditeľa nastúpi začiatkom októbra Miroslav Pleško z agentúry Universal McCann, kde pracoval na pozícii Buying director päť rokov. Predtým pôsobil šesť rokov v oblasti klientského servisu.

Do top manažmentu Unimedie prichádza aj Valentína Kasperová, ktorá tu bude zastávať pozíciu New Business Director. Valentína Kasperová je zároveň v predstavenstve spoločnosti Soria, a.s., ktorá je jednou zo spolumajiteľov mediálnej agentúry Unimedia.

Výkonným riaditeľom v Unimedii je Rastislav Kaňuch„Aj touto cestou sa chcem poďakovať Jurajovi Máťušovi za všetku jeho vykonanú prácu pre agentúru, našich klientov a partnerov, a teším sa na spoluprácu s Mirom a Valentínou,“ povedal  Kaňuch.

Juraj Máťuš bude pôsobiť v Unimedii do októbra. Jeho novým pracovným miestom bude skupina Markíza, kde bude zastávať pozíciu obchodného riaditeľa televízie.

Mediálna agentúra Unimedia je stabilne jedna z najväčších agentúr na slovenskom mediálnom trhu. Nevlastní ju žiadna  medzinárodná sieť. Jej tržby sa za rok 2016 podľa zverejnených údajov vyšplhali na sumu 50 257 689 eur.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.