Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.10.2017, 15:55

Metro má nového PR manažéra. Prichádza z Tesca

Na pozíciu PR manažéra spoločnosti Metro Slovensko od 1. októbra 2017 nastúpil Martin Krajčovič.

Metro má nového PR manažéra. Prichádza z Tesca
Zdroj: archív

Martin Krajčovič má na novej pozícii na starosti internú aj externú komunikáciu spoločnosti Metro, budovanie vzťahov s novinármi, ale aj množstvo špecializovaných PR projektov.

Martin Krajčovič na tomto poste zužitkuje svoje doterajšie skúsenosti v oblasti komunikácie a PR. Predtým pôsobil ako manažér pre externú komunikáciu a hovorca Tesco Stores, a.s., bol tiež editorom politiky denníka Plus 1 deň a lektorom a konzultantom spoločnosti One consulting s.r.o.

V rokoch 2012 až 2016 zastával pozíciu poradcu podpredsedu parlamentu , predtým hovorcu a poradcu ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR a tiež hovorcu politickej strany.

Počas svojej profesionálnej kariéry sa špecializoval na prípravu a realizáciu reklamných kampaní a PR kampaní (určenie stratégie a cieľov, realizácia, vyhodnotenie), media lobing (znalosť mediálneho prostredia a presadzovanie tém), mediálny tréning a tiež krízovú komunikáciu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.