Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
06.12.2017, 10:45

Home Credit má novú HR manažérku

Stala sa ňou Kateřina Saparová.

Home Credit má novú HR manažérku
Zdroj: Home Credit

Divíziu ľudských zdrojov slovenského a českého Home Creditu po novom vedie Kateřina Saparová. Chce sa zamerať na efektívne nastavenie HR procesov, nábor špecialistov z oblasti IT a online biznisu, hľadanie talentov, ako aj aktivity súvisiace s rozvojom a udržaním súčasných zamestnancov.

„V súčasnej dobe je v celom HR svete jednou spoločnou výzvou nábor špecialistov, prakticky do všetkých odborov. U nás je najbližšie obdobie v znamení náboru odborníkov z oblasti IT a online biznisu. S tým súvisí posilnenie prezentácie Home Creditu na pracovnom trhu, počnúc kariérnym webom, cez sociálne siete, veľtrhy, až po spoluprácu so školami," uvádza Kateřina Saparová.

Kateřina Saparová má viac ako 15 rokov skúseností v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Do Home Creditu prichádza zo skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe, kde zodpovedala za riadenie personálnej oblasti celej skupiny. Skúsenosti získala tiež v spoločnostiach Honeywell alebo eBanka. Kateřina Saparová vyštudovala psychológiu na Univerzite Palackého v Olomouci. Manažérske vedomosti načerpala pri štúdiu personálneho manažmentu na Cambridge Business School.Kateřina Saparová na pozícii chief HR officer strieda Janu Šufajzlovú.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.