Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.10.2021, 16:25

Mars predstavuje novú riaditeľku ľudských zdrojov pre Strednú Európu

Daria Maslovskaya bude zodpovedná za štyri krajiny v regióne Mars Central Europe: Maďarsko, Slovensko, Česko a Rumunsko. 

Mars predstavuje novú riaditeľku ľudských zdrojov pre Strednú Európu
Zdroj: Mars

Mars, jeden zo svetovo najväčších výrobcov cukroviniek, jedál a krmív pre zvieratá, oznámil vymenovanie novej riaditeľky pre ľudské zdroje pre stredoeurópsky tím. Od 12. októbra sa k tímu v Prahe pripojila Daria Maslovskaya, ktorá je zodpovedná za štyri krajiny regiónu Mars Multisales.

Daria Maslovskaya pracuje v Marse 13 rokov v rôznych oblastiach, pozíciách a regiónoch, kde zastávala rôzne vedúce úlohy v oblasti Ľudia & Organizácia (ako Mars označuje ľudské zdroje). Posledné tri roky pracovala ako riaditeľka v Rusku a Bielorusku pre spoločnosť Royal Canin, ktorá je súčasťou podnikania Mars, kde viedla talentovú agendu aj organizačný vývoj v rýchlo rastúcom ruskom obchode.

Na svojej novej pozícii riaditeľky ľudských zdrojov bude Daria zodpovedná za štyri krajiny v regióne Mars Central Europe: Maďarsko, Slovensko, Česko a Rumunsko. 

„Mars má jedinečnú firemnú kultúru, ktorá kladie veľký dôraz na pohodu a rozvoj spolupracovníkov, ako nazývame našich zamestnancov. Všetci máme možnosť rásť nielen vertikálne, ale aj horizontálne, čo znamená, že máme príležitosť sa neustále učiť a budovať svoju kariéru a zároveň skúšať rôzne oblasti, pozície a regióny. Veľmi sa teším na ďalší krok v mojej kariére, v rámci ktorého sa pripojím k úžasnému tímu spoločnosti Mars Central Europe,“ povedala Daria Maslovskaya.

​Mars vstúpil na slovenský trh v roku 1992. Od roku 2016 pôsobí na slovenskom trhu prostredníctvom spoločnosti Mars Multisales Central Europe, ktorá spája český, slovenský, rumunský a maďarský trh. Organizácia s viac ako 500 zamestnancami dnes pôsobí v troch kategóriách: cukrovinky (čokoláda, žuvačky a cukrovinky), potraviny (ryža a omáčky) a výživa domácich zvierat.

Okrem toho Mars prevádzkuje v regióne dva zo svojich najväčších závodov v segmentoch, vrátane továrne v Csongrád-Bokros v Maďarsku, v ktorej sa vyrába suché krmivo a dobroty pre zvieratá, a zariadenia na výrobu čokoládových cukroviniek vrátane vývojového centra pre cukrárske výrobky v Poříčí nad Sázavou v Českej republike.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.