Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
05.11.2021, 10:33

JANDL tento rok privítal niekoľko nových posíl

Pätica si so sebou priniesla skúsenosti z rôznych oblastí marketingu.

JANDL tento rok privítal niekoľko nových posíl
Zdroj: JANDL

Reklamná agentúra JANDL využila tohtoročné prestupové obdobie naplno a posilnila svoj tím hneď na viacerých pozíciách. Nové pôsobisko si v agentúre našli talenty so skúsenosťami z rôznych oblastí marketingu.

Novou tvárou strategického oddelenia sa vo februári stala Patrícia Reichlová, ktorú si môžeme pamätať aj ako víťazku celonárodného kola Young Lions Slovakia 2019 v kategórii Print.

Začínala v agentúre MUW Saatchi & Saatchi s klientmi ako ČSOB, Slovak Telekom, Jameson, Šariš, Rádio Expres a ďalší. Odtiaľ prešla na klientsku stranu ako marketingová špecialistka pre Motor-Car.

V agentúre JANDL dnes pôsobí ako Senior Stratég pre brandy ako Coop Jednota, Absolut a Plamienok a taktiež ako vedúca strategického a social media oddelenia.

Zdroj: JANDL

​Práve na strategickom oddelení agentúra zaznamenala aj jeden interný transfer. Toto leto doň z accountského oddelenia prestúpil Jakub Kováč – najnovšie junior stratég, ktorý v agentúre pôsobí už od roku 2019 a jeho hlas môžeme poznať aj z JANDL podcastu Cieľovka.

V marketingu začínal v roku 2017, pričom medzi jeho predchádzajúce agentúry patria aj TRIAD či 2create.

Zdroj: JANDL

Najnovšiu posilu privítal JANDL aj na mediálnom oddelení. Senior Media Planner Matej Macho má na starosti okrem plánovania nových kampaní, optimalizácie a reportingu aj dennú mediálnu agendu klientov, akými sú COOP Jednota, Immofinanz, Plamienok, Absolut, BVS či Kimbino.

Matej má za sebou obdobie freelance marketéra, no pôsobil aj v mediálnych agentúrach OMD Slovakia či Havas Media Slovakia, kde pôsobil na pozícii Client Service Managera pre klientov ako Michelin, Lactalis, Kofola a ďalší.

Zdroj: JANDL

​Oddelenie Client Service posilnili hneď dve nové tváre. Na pozícií Account Managera JANDL privítal Kristiána Ondriša, ktorý si prináša mediálny background z pôsobenia v agentúre Universal McCann. 

Zdroj: JANDL

​Druhou je Alexandra Fašková na pozícii Account Executive s bohatými skúsenosťami z klientskej strany, ktoré nadobudla počas pôsobenia v spoločnostiach Fit Inn a Johnson Controls. Okrem spravovania JANDL klientov dohliada taktiež na nové biznis príležitosti.

Zdroj: JANDL

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.