Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
09.11.2021, 14:20

365.bank má novú šéfku personálneho oddelenia

Nová riaditeľka HR oddelenia nadviaže na transformáciu bankovej skupiny 365.bank.

365.bank má novú šéfku personálneho oddelenia
Zdroj: 365.bank

Do 365.bank prichádza nová HR riaditeľka. Od novembra sa ňou stala Soňa Sochová, ktorá povedie všetky personálne aktivity banky. Trišesťpäťku chce ďalej posúvať v rozvoji internej kultúry, zamestnaneckej skúsenosti a angažovanosti, aby sa stala pre kandidátov preferovaným zamestnávateľom.  

Nová riaditeľka HR oddelenia nadviaže na transformáciu bankovej skupiny 365.bank a v personálnej oblasti ju bude ďalej rozvíjať s cieľom naplnenia nových výziev a cieľov. Jej ambíciou bude budovať pozicioning banky ako jedného z najlepších zamestnávateľov na slovenskom finančnom trhu.

Ľudia sú to najcennejšie, čo každá inštitúcia má. Znie to ako marketingový slogan, ale každý skúsený manažér vie, že bez motivovaného a spokojného tímu je spoločnosť len prázdnou schránkou. V 365.bank si dávame záležať na internej kultúre, spoločných hodnotách a razíme princíp ľudského prístupu. Vďaka tomu môže byť každý zamestnanec ambasádorom značky a nositeľom jej hodnôt navonok. Sme v tom všetkom dokonalí? Ani zďaleka, ale neustále sa posúvame správnym smerom. Soňu vítam v našom tíme a prajem jej veľa úspechov. Verím, že zúročí svoje dlhoročné skúsenosti a bude silným partnerom a akcelerátorom našich strategických cieľov v oblasti ľudských zdrojov,“ hovorí Andrej Zaťko, CEO 365.bank.

Nová personálna riaditeľka prichádza do Trišesťpäťky zo spoločnosti Johnson Controls a prináša široké portfólio HR znalostí a skúseností  s riadením a rozvojom talent stratégie, zamestnaneckej skúsenosti a agilných tímov.  Pred Johnson Controls pôsobila v riadiacich HR pozíciách v medzinárodných tímoch firiem IBM a General Electric.

Soňa Sochová na pozícii strieda doterajšiu riaditeľku HR Andreu Hazuchovú, ktorá Trišesťpäťku viedla v oblasti ľudských zdrojov celým procesom jej transformácie na plnoformátovú banku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.