Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
20.12.2017, 11:39

mBank Slovensko má novú hovorkyňu

Stala sa ňou Kristína Gáliková, ktorá do mBank prichádza po viac ako dvoch rokoch pôsobenia v Novom Čase.

mBank Slovensko má novú hovorkyňu
Zdroj: mBank Slovensko

Prvá nízkonákladová digitálna banka na Slovensku mBank má novú hovorkyňu. Je ňou Kristína Gáliková, ktorá bude zodpovedať za externú komunikáciu, teda vzťahy s médiám a aktivity v oblasti PR na Slovensku. 

„mBank je dynamickou, otvorenou bankou a taká je aj naša komunikácia. Verím, že Kristína posilní náš tím svojimi skúsenosťami z printových médií a pohľadom generácie Y a Z,“ hovorí Robert Chrištof, generálny riaditeľ mBank pre Slovenskú republiku. 

Kristína Gáliková vyštudovala odbor masmédiá na Paneurópskej vysokej škole a tiež medzinárodné vzťahy na Vysokej škole medzinárodných a verejných vzťahov. Novinárčine sa začala venovať ešte popri strednej škole a vysokej škole. Počas tohto obdobia prispievala do prevažne lifestylových magazínov. Do mBank prichádza po viac ako dvoch rokoch pôsobenia v Novom Čase, kde najprv pracovala ako redaktorka na oddelení Zahraničie a následne aj ako vedúca tohto oddelenia.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.