Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.01.2018, 11:55

Agentúra daren & curtis má nového marketingového manažéra

Do agentúry prichádza posila z mobilného operátora 4ka.

Agentúra daren & curtis má nového marketingového manažéra

Reklamná agentúra daren & curtis má od začiatku roka 2018 nového marketingového manažéra. Je ním Pavel Ďurík, ktorý v oblasti marketingu a komunikácie pôsobí viac ako 10 rokov. Do agentúry prichádza po vyše dvojročnom pôsobení na pozícii PR manažéra a hovorcu mobilného operátora 4ka.

Jeho úlohou v reklamnej agentúre bude budovanie značky daren & curtis a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi. Zároveň bude zodpovedný za internú komunikáciu a komplexnú ATL a BTL komunikáciu spoločnosti. V reklamnej agentúre bude úzko spolupracovať s riaditeľom kreatívneho tímu Michalom Salvom a zodpovedať sa bude priamo CEO agentúry Jakubovi Čechovi.

„Táto pozícia mi je šitá, takpovediac, priamo na telo a dáva mi tak priestor uplatniť moje doterajšie skúsenosti v novom prostredí fullservisovej reklamnej agentúry. Okrem toho s Jakubom Čechom, ako majiteľom firmy, si ľudsky aj profesionálne mimoriadne rozumieme, čo dáva výborný predpoklad pre úspešnú spoluprácu,“ hovorí Pavel Ďurík, marketingový manažér reklamnej agentúry daren & curtis.

Pevel Ďurík pred nástupom k mobilnému operátorovi pôsobil v medzinárodnej komunikačnej agentúre Grayling, kde zastrešoval lokálne komunikačné kampane pre pobočku spoločnosti Google na Slovensku, ako aj pre ďalších medzinárodných klientov z oblastí informačných technológií a energetiky.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.