Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.01.2018, 10:31

Skupina DanubiaTel má nového hovorcu

Bude zodpovedať za komunikáciu telekomunikačných operátorov Swan a Swan Mobile.

Skupina DanubiaTel má nového hovorcu
Zdroj: DanubiaTel

Novým hovorcom skupiny DanubiaTel Holding sa stal Matúš Benčík, ktorý bude zodpovedať za komunikáciu telekomunikačných operátorov SWAN a SWAN Mobile. Matúš Benčík do spoločnosti DanubiaTel prichádza z organizácie Globsec.

„Matúš je skúsený komunikátor a veríme, že vďaka jeho doterajším skúsenostiam nám pomôže ešte viac skvalitniť komunikáciu s médiami, aj so širokou verejnosťou. Naše kľúčové spoločnosti SWAN aj SWAN Mobile čaká v novom roku mnoho výziev a na ich komunikáciu budeme klásť veľký dôraz,“ hovorí Roland Kyška, riaditeľ marketingu a komunikácie skupiny.

„V čase, keď sme stále viac závislí na informáciách a keď sa prístup na internet stáva v niektorých krajinách ľudským právom, je práca pre telekomunikačného operátora výzvou nielen profesnou, je to možnosť byť pri veľkej premene našej spoločnosti a pri procesoch jej digitalizácie. Teším sa, že môžem byť pri tom,“ hovorí Matúš Benčík, nový hovorca SWANu a SWAN Mobile-u.

Matúš Benčík v minulosti pôsobil ako vedúci komunikácie v organizácii GLOBSEC, zodpovedal za produktové riadenie v IT spoločnosti Asseco Solutions a v skupine J&T zastrešoval digitálny marketing. Predtým sa venoval žurnalistike a v rokoch 2008 a 2009 pracoval ako redaktor Hospodárskych novín. Matúš Benčík vyštudoval žurnalistiku na Univerzite Komenského a marketingovú komunikáciu na Paneurópskej vysokej škole v Bratislave. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.