Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.02.2018, 10:00

Miriam Madrová odchádza z Neopublicu do spoločnosti Gopas

Od februára 2018 vedie marketingový tím na pozícii Strategic Marketing Manager.

Miriam Madrová odchádza z Neopublicu do spoločnosti Gopas
Zdroj: archív Stratégií

Miriam Madrová prichádza do spoločnosti Gopas z PR agentúry Neopublic Porter Novelli, kde pracovala ako Managing Director. Má dvadsaťročné profesionálne skúsenosti v oblasti marketingovej komunikácie, PR, public affairs, CSR a verejnej diplomacie.

Skúsenosti získavala na strane nadnárodných korporácií i v štátnom sektore. Pracovala v spoločnosti AVG ako Senior PR manažérka pre Českú a Slovenskú republiku. V spoločnosti Microsoft  mala na starosti PR, CSR & CPE (Customer & Partner Experience) a bola zodpovedná za vývoj, riadenie a realizáciu lokálnych stratégií a programov firemnej komunikácie a spoločenskej zodpovednosti. Úspešne riadila program Community Technology Skills, ktorého cieľom bolo zlepšenie digitálnej gramotnosti na Slovensku. Na Ministerstve zahraničných vecí Slovenskej republiky bola členkou expertného tímu, ktorý vypracoval ideový základ pre budúci branding štátu „Slovensko: krajina s potenciálom“. Miriam vyštudovala teoretickú kybernetiku na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave.

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.