Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.05.2018, 12:30

Predaj a služby zákazníkov O2 povedie Milan Morávek

Do O2 nastupuje z pozície riaditeľa rezidenčného predaja spoločnosti Telekom.

Predaj a služby zákazníkov O2 povedie Milan Morávek
Zdroj: O2

Najvyššie vedenie spoločnosti O2 na poste Riaditeľa predaja a služieb zákazníkom posilní Milan Morávek.

„O2 vnímam ako silnú značku s prehľadnou, dobre mierenou ponukou v kombinácii s kvalitnou sieťou. Teším sa na možnosť podieľať sa na tvorbe hodnôt pre operátora, ktorého zámer nie je orientovaný len na výsledky, ale najmä na zákaznícku skúsenosť. Navyše, O2 vie rovnako otvárať aj dôležité celospoločenské témy, čo v komerčnom sektore ešte stále nie je štandardom,“ povedal Milan Morávek.

Som presvedčený, že predaj a služby zákazníkov u nás v O2 povedie skúsený človek, ktorý sa k nám hodí aj ľudsky a ako kolega, čo je pre našu firmu tiež nesmierne dôležité,“ uviedol Peter Gažík, generálny riaditeľ spoločnosti O2.

Milan Morávek nastúpil do O2 od 1. mája 2018. Má vyše 22 rokov skúseností s predajom v oblastiach FMCG a telekomunikáciách. Ako 21-ročný začínal v spoločnosti Coca Cola. Do O2 nastupuje z pozície riaditeľa rezidenčného predaja spoločnosti Telekom, kde uplynulých 8 rokov prešiel rôznymi oblasťami na oddelení predaja a od roku 2013 mal na starosti celý rezidenčný predaj. Milan Morávek absolvoval bakalárske štúdium v odbore Corporate Management & Economy na University of Seattle. MBA so špecializáciou na financie a marketing získal na The Open University Business School v UK.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.