Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.06.2018, 10:41

Personálne zmeny v agentúre Media and Digital Services

Dnešným dňom sa po vzájomnej dohode končí pôsobenie Michaely Slaninovej na poste CEO.

Personálne zmeny v agentúre Media and Digital Services
Zdroj: archív

Ako informovala agentúra Media and Digital Services, vedením agentúry je dočasne poverený Peter Valentovič, ktorý bude zároveň pôsobiť aj na pozícii Sales Director. Klientsky tím povedie Martina Synáková, ktorá bola dnes vymenovaná do pozície Client Service Director.

Meno nového CEO bude oznámené najneskôr do 31. 8. 2018.

Michaela Slaninová, pred nástupom do funkcie CEO, ktorú prevzala po Michalovi Teplicovi, viedla v MDS tím Client Service, stála pri zrode agentúry a spoločne s ostatnými členmi vedenia bola súčasťou nastavenia tímov, produktu a zákazníckeho servisu. Jej predchádzajajúce skúsenosti sú predovšetkým z oblasti riadenia projektov, produktu, kampaní a tímov na strane agentúr Ogilvy & Mather/WPP Group, Starmedia/Starcom/Publicis Media, ako aj na strane zadávateľa v spoločnosti T-Mobile (neskôr Telekom). Za najdôležitejšie medzníky svojej doterajšej praxe považuje predovšetkým vznik a budovanie MDS, ďalej viac ako 6-ročné pôsobenie v Telekome, kde bola súčasťou rebrandingu značky, a jej podiel na set-upe agentúry Starmedia.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.