Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.07.2018, 10:13

Tatra banka má nového člena predstavenstva

Od 1. júla sa ním stal Martin Kubík, ktorý prevzal zodpovednosť za oblasť prevádzky a rozvoja IT prostredia.

Tatra banka má nového člena predstavenstva

Martin Kubík má za sebou dlhoročné úspešné pôsobenie v bankovníctve, pracoval v oblasti riadenia procesov a projektov, zakladal v Tatra banke odbor Demand management a významne prispel k tvorbe procesov riadenia zmien v IT.

Neskôr načerpal nové skúsenosti ako člen a predseda predstavenstva inovatívnej dizajnovo-výrobnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou (30/70, a. s.). V januári 2018 nastúpil späť do Tatra banky na pozíciu Agile Transformation Manager.

„Tatra banka je výnimočná spoločnosť, ktorá má jasnú víziu a kreativitu podporujúcu atmosféru vo svojom vnútru. Túto tvorí tím odborne zdatných, ale hlavne príjemných ľudí, s ktorými pracujem veľmi rád. Som vďačný za túto príležitosť a budem sa usilovať, aby sa nám aj naďalej darilo prinášať inovácie do bankovníctva a napĺňať očakávania našich klientov,“ vyjadril Martin Kubík.

Martin Kubík nahradil na pozícii CIO Vladimíra Matouša, ktorý sa rozhodol prijať ponuku stať sa členom predstavenstva a CIO v českej Raiffeisen banke. 

V súčasnosti má Tatra banka sedem členov predstavenstva:

Michal Liday, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ

Bernhard Henhappel, člen predstavenstva

Marcel Kaščák, člen predstavenstva

Martin Kubík, člen predstavenstva

Natália Major, členka predstavenstva

Peter Matúš, člen predstavenstva

Johannes Schuster, člen predstavenstva

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.