Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.09.2018, 09:15

Hamé má nového marketingového manažéra

Vedúcim oddelenia marketingu Hamé na Slovensku sa stal Lukáš Hladík.

Hamé má nového marketingového manažéra
Zdroj: Hamé

Lukáš Hladík bude zodpovedný za marketingovú komunikáciu značiek ako je Májka, DOMA, Hamé, Znojmia či Hamánek.

Som rád, že som sa stal súčasťou marketingového tímu takej silnej značky, akou je Hamé. Verím, že mojím pôsobením a skúsenosťami prispejem k rozvoju značky Hamé na slovenskom trhu a k posilneniu jej trhového podielu," povedal Lukáš Hladík.

Do Hamé Slovakia prišiel zo spoločnosti United Classifieds (dcérska spoločnosť vydavateľského domu Ringier Axel Springer), kde pôsobil ako Senior marketing manager a bol zodpovedný za komunikáciu a marketingové aktivity inzertných portálov patriacich do portfólia spoločnosti (Nehnuteľnosti.sk, Autobazar.eu, Topreality.sk, Reality.sk, Autobazar.sk, Bazar.sk, Novostavby.sk...). Predtým pôsobil na rôznych pozíciách v mediálnej agentúre Mindshare Slovakia.

„Pohyb vnímam ako najlepší spôsob zbaviť sa stresu, preto pravidelne hrávam futbal a venujem sa behu, ktorý mi vie dokonale vyvetrať hlavu," doplnil Lukáš Hladík.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.