Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.09.2018, 08:57

Agentúra PR.Konektor má nového šéfa

Na pozícii Client Service Directora nahradil Filipa Švaňu.

Agentúra PR.Konektor má nového šéfa
Zdroj: PR.Konektor

Novým šéfom slovenskej pobočky PR agentúry PR.Konektor sa od júla tohto roku stal Matúš Stračiak, ktorý v oblasti PR pôsobí 10 rokov. Na pozícii nahradil Filipa Švaňu.

Matúš Stračiak v minulosti pracoval ako PR konzultant pre klientov z oblasti zdravotníctva, kultúry a priemyslu. Neskôr sa stal hovorcom Fakultnej nemocnice Trnava, odkiaľ jeho profesionálne kroky smerovali na Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, kde pôsobil ako riaditeľ komunikácie. Počas svojej kariéry poskytoval taktiež konzultačné služby pre viaceré ústredné orgány štátnej správy. Momentálne riadi slovenskú pobočku PR agentúry PR.Konektor z pozície Client Service Directora.

„Našim cieľom je klientom aj naďalej poskytovať okrem štandardných profesionálnych PR služieb, najmä efektívnu integrovanú komunikáciu rozšírenú o nové komunikačné nástroje. Už čoskoro predstavíme slovenským existujúcim aj potenciálnym klientom aplikáciu pre rozšírenú realitu ARnie, či HR nástroj postavený na mobilnej a webovej aplikácii Moood,“ povedal Jaroslav Duroň, partner PR.Konektor a dodáva: „Veríme, že Matúš Stračiak ako nový líder slovenskej pobočky PR.Konektor je prínosom pre rozvoj nových obchodných príležitostí, kontinuálne napredovanie slovenského tímu a agentúry ako celku.“

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.