Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
26.11.2018, 17:39

Samsung v ČR a SR má nového šéfa mobilnej divízie

Pozíciu Head of Mobile Division v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak bude zastávať Tomáš Balík.

Samsung v ČR a SR má nového šéfa mobilnej divízie
Zdroj: Samsung

Tomáš Balík bude od 3. decembra novým šéfom mobilnej divízie v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. Bude zodpovedný za produktový marketing a predaj v divízii zastrešujúcej všetky mobilné zariadenia a súvisiace služby v Českej republike a na Slovensku.

„Samsung je lídrom mobilných zariadení v Čechách a na Slovensku, a preto je mojím cieľom udržať a ešte viac upevniť túto pozíciu. Nasledujúci rok bude plný revolučných noviniek, takže sa všetci na neho tešíme a bude pre nás veľkou výzvou,“ uviedol Tomáš Balík.

Tomáš Balík prichádza do Samsungu zo spoločnosti Datart, jedného z kľúčových predajcov spotrebnej elektroniky v Čechách a na Slovensku, kde strávil viac ako desať rokov na oddeleniach nákupu, predaja a starostlivosti o firemných zákazníkov. Do Samsungu prichádza z pozície výkonného riaditeľa. Je absolventom Fakulty medzinárodných vzťahov na Vysokej škole ekonomickej v Prahe.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.