Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.01.2019, 11:20

Lukáš Ondráček povedie DKV na Slovensku a v Čechách

Spoločnosť DKV Euro Service, poskytovateľ služieb pre dopravcov, menovala Lukáša Ondráčka novým riaditeľom pre Slovensko a Českú republiku.

Lukáš Ondráček povedie DKV na Slovensku a v Čechách
Zdroj: DKV

Spoločnosť DKV Euro Service, poskytovateľ služieb pre dopravcov, menovala Lukáša Ondráčka novým riaditeľom pre Slovensko a Českú republiku. Lukáš Ondráček preberá funkciu po Ondřejovi Pavlíkovi, ktorý dnes zastáva pozíciu regionálneho riaditeľa DKV pre severnú, strednú a východnú Európu.

„DKV má na Slovensku a v Čechách vybudovanú veľmi dobrú pozíciu. Mojou hlavnou úlohou je pokračovať v doterajšom silnom raste. Zároveň sa chcem zamerať aj na fleetových zákazníkov s menšími vozidlami a nové produkty a služby, ktoré reflektujú moderné trendy v preprave tovaru a osôb, napríklad v oblasti elektromobility,“ povedal Lukáš Ondráček.

Ing. Lukáš Ondráček (39) prichádza do DKV zo spoločnosti Trost Auto Service Technik, kde pôsobil od roku 2004 ako špecialista na diagnostiku a vybavenie autoservisov. Od roku 2011 zastával v spoločnosti Trost Auto Service Technik pozíciu výkonného riaditeľa a zodpovedal za úspešný rozvoj veľkoobchodu náhradných dielov pre nákladné a osobné automobily pre viac ako 2 000 zákazníkov v ČR. Je absolventom Českej poľnohospodárskej univerzity v Prahe, odbor cestná doprava. Lukáš Ondráček je ženatý a má dve deti. Vo voľnom čase sa venuje rodine a športu.

RNDr. Ondřej Pavlík (45) viedol slovenskú a českú pobočku DKV Euro Service od roku 2009. Počas jeho pôsobenia narástol obrat ním riadených pobočiek o 250 percent. Ondřej Pavlík pred príchodom do DKV pôsobil od roku 1994 v odbore informačných technológií - naposledy v spoločnosti Tech Data ako jej výkonný riaditeľ. Je absolventom Prírodovednej fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a získal titul MBA na University of Calgary.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.