Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
18.04.2019, 10:15

Ľuboš Sarnovský posilnil Slovenský zväz florbalu

Od apríla zodpovedá za rozvoj najvyššej ženskej florbalovej extraligy v oblasti obchod, marketing a PR.

Ľuboš Sarnovský posilnil Slovenský zväz florbalu
Zdroj: SZFB

Ľuboš Sarnovský (44), moderátor spravodajstva TV JOJ, spoluzakladateľ Nadácie TV JOJ, autor a manažér nadačných celonárodných športových projektov Hľadáme športové talenty Slovenska, Floorball Challenge a aktuálne najväčšieho školského projektu súčasnosti floorball SK LIGA preberá poverenie SZFB s.r.o a od apríla 2019 zodpovedá za rozvoj najvyššej ženskej florbalovej extraligy v oblasti obchod, marketing a PR.

„Ľuboš Sarnovský prišiel s jasnou víziou a reálnou stratégiou, vďaka ktorej môžeme na Slovensku realizovať pilotný model novej športovo-marketingovej najvyššej florbalovej extraligovej súťaže žien. Nesmierne oceňujeme jeho doterajšie výsledky v oblasti masovej popularizácie florbalu na Slovensku a tešíme sa na úplne novú súťažnú sezónu, ktorou spoločne posúvame florbal medzi top tímové športy na Slovensku", povedal Oto Divinský, prezident Slovenského zväzu florbalu.

Ľuboš Sarnovský naďalej zostáva nielen moderátorom TV JOJ, ale i generálnym manažérom projektu floorball SK LIGA a dodáva: „Vďaka Nadácii TV JOJ hráva florbal v slovenských školách už viac ako 100.000 chlapcov a dievčat a počtom dievčat už teraz zrejme prekonávame futbal, hokej, hádzanú, volejbal i basketbal dokopy. Najvyššia ženská florbalová liga na Slovensku je pre mňa výzvou, ale tiež reálnym zúročením dôslednej práce v oblasti rozvoja a popularizácie florbalu".

Už v najbližšej sezóne 2019/20 sa najvyššia slovenská ženská florbalová extraliga mení na Hyundai extraligu a prinesie športu na Slovensku novú pridanú hodnotu.  

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.