Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
18.06.2019, 10:30

Po deviatich rokoch nastáva zmena v analytickom tíme VÚB banky

Z ekonomických médií prichádza Michal Lehuta.

Po deviatich rokoch nastáva zmena v analytickom tíme VÚB banky
Zdroj: VÚB banka

Ako informovala VÚB banka, po deviatich rokoch nastáva zmena v jej analytickom tíme. Makroekonóm Andrej Arady opúšťa oddelenie ekonomických analýz a na niekoľko rokov sa zapojí do medzinárodného talentového programu bankovej skupiny Intesa Sanpaolo v Taliansku.

Namiesto neho prichádza posila z ekonomických médií Michal Lehuta (34) a vytvorí tak tímovú dvojicu s dlhoročným analytikom VÚB banky Zdenkom Štefanidesom.

„Verím, že je to unikátna príležitosť, ktorá ma v mojej kariére posunie ďalej, čomu sa veľmi teším. Zároveň sa chcem poďakovať Zdenkovi Štefanidesovi za jeho pomoc aj podporu počas celého obdobia, ktoré som na ekonomických analýzach VÚB strávil,“ hovorí Andrej Arady.

Michal Lehuta začínal v analytickej jednotke týždenníka TREND, pre ktorý aj pravidelne písal. Jeden rok strávil v kancelárii nezávislej Rady pre rozpočtovú zodpovednosť. Vyštudoval spoločenské vedy a medzinárodné vzťahy na Jacobs University Bremen v Nemecku.„Som veľmi rád, že som dostal šancu profesne sa posunúť a znovu sa stať analytikom na plný úväzok práve vo VÚB. Teším sa aj na spoluprácu s bývalými kolegami z médií,“ hovorí Michal Lehuta.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.