Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.08.2019, 12:15

Vydavateľstvo Ringier bude mať novú obchodnú riaditeľku

Katarína Bartošová bude vymenovaná za obchodnú riaditeľku 1. septembra.

Vydavateľstvo Ringier bude mať novú obchodnú riaditeľku
Zdroj: Ringier Axel Springer SK / Katarína Bartošová

S účinnosťou od 1. septembra 2019 Katarína Bartošová, ktorá v súčasnosti pôsobí ako Head of Sales - online advertising, nastúpi na pozíciu obchodného riaditeľa Ringier Axel Springer SK a United Classifieds. Na novej pozícii bude dohliadať na všetky obchodné aktivity spoločností Ringier Axel Springer SK a United Classifieds.

Zodpovednosť za obchodné oddelenia preberie Katarína Bartošová od Michala Marušku, ktorý bude od 1. septembra vymenovaný za Chief Operations Officer (COO) spoločnosti Ringier Axel Springer SK.

Katarína Bartošová bude dohliadať na všetky obchodné aktivity Ringier Axel Springer SK a United Classifieds. Na jej terajšie miesto Head of Sales - Online advertising sa v tom istom čase posunie Michal Flimel.

Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer SK: „Som veľmi rád, že môžeme stavať na našich interných kapacitách a riadenie našich obchodných tímov odovzdať práve Kataríne Bartošovej. Verím, že spolu s jej kolegami budú naďalej pokračovať v posilňovaní našej líderskej pozície na Slovensku.“

Katarína Bartošová, Head of Sales - online advertising: „Chcela by som sa v prvom rade poďakovať za dôveru. Naše spoločnosti sú lídrami vo svojich segmentoch a mojím cieľom je ich pozície naďalej posilňovať. Preto chceme priniesť našim klientom nové produkty a služby, ktorými podporíme ich, ale aj náš rozvoj.“

Katarína Bartošová pôsobila v rokoch 2011 až 2018 ako Key Account Manager pre kľúčových klientov v spoločnosti Azet. Od roku 2018 nastúpila na pozíciu Head of Sales - online advertising v spoločnosti Ringier Axel Springer SK. Predtým pôsobila na rôznych pozíciách v rámci predaja online reklamy a z pozície Digital director viedla mediálnu agentúru Hi-media.

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu. Do jeho portfólia patria portály Aktuality.sk, Diva.sk, Najmama.sk, Živé.sk, Šport.sk a Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, Bistro.sk či portál Pokec. Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku. Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko-nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.