Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
03.09.2019, 08:57

Nadácia Tatra banky má od augusta nové vedenie

Zuzanu Böhmerovú po siedmich rokoch strieda Eva Šinková.

Nadácia Tatra banky má od augusta nové vedenie
Zdroj: Tatra banka
  • Eva Šinková zastávala v rokoch 2000 – 2013 pozíciu riaditeľky Oddelenia komunikácie a stratégie značky v Tatra banke. Zastrešovala stratégiu značky, brand management, media, on line stratégiu, PR, eventy, internú komunikáciu, sponzoring, ako aj Nadáciu Tatra banky, kde bola niekoľko rokov aj členkou Správnej rady.
  • V rokoch 2013 - 2018 pôsobila v reklamnej agentúre Made by Vaculik. Ako strategy director pracovala pre mnohé retailové značky v Bratislave a v Prahe, okrem iného aj pre českú značku Raiffeisenbank a T-mobile. V roku 2019 bola riaditeľkou vydavateľstva W-PRESS (.tyzden, .klub pod lampou).
  • Na novej pozícii manažérky nadácie budú do jej kompetencie spadať aj sponzoringové partnerstvá Tatra banky.
  • Eva Šinková vyštudovala Filozofickú fakultu UK, odbor kulturológia a časť štúdia absolvovala na Univerzite v talianskej Padove.

„Zuzke Böhmerovej ďakujem za oveľa viac ako len za výborné vedenie Nadácie Tatra banky počas 7 rokov. Stovky podporených projektov, študentov, profesorov, mimovládnych organizácií, spolupráca s umelcami, s vysokými školami a kultúrnymi inštitúciami. Aby po vás zostali také výsledky, ako zostanú po Zuzke, musíte mať v sebe okrem know-how aj kopu vzácnej energie. Viem, že sa nelúčime nadlho a naše cesty sa znovu stretnú v správny čas. Jej pozíciu v Nadácii Tatra banky preberie Evka Šinková, ktorá sa po rokoch strávených v Prahe vracia „domov“, do Tatra banky. Eva stála pri zrode Nadácie TB a podieľala sa na formulovaní jej programovej stratégie,“ povedala Milada Halová, riaditeľka Odboru komunikácie a stratégie značiek Tatra banka a Raiffeisen banka.„Tatra banku vnímam ako moju „Alma Mater", jeden zo základných pilierov môjho pracovného života, do ktorého sa s radosťou vraciam späť. Nadácia Tatra banky bola vždy mojou srdcovou záležitosťou a pracovať v nej je pre mňa osobnou cťou. Vážim si všetko, čo sa vďaka Nadácií Tatra banky podarilo doteraz zrealizovať. Zároveň sa teším aj na ľudí a všetky zmysluplné, múdre a krásne projekty, ktoré ešte v budúcnosti vzniknú. " uviedla Eva Šinková.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.