Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.11.2019, 13:40

Holding MiddleCap Group mení vedenie. Novým CEO sa stáva Michal Kviečinský   

Na pozícii nahradil Mateja Majerčáka, ktorý zo skupiny odišiel v októbri tohto roka.

Holding MiddleCap Group mení vedenie. Novým CEO sa stáva Michal Kviečinský   
Zdroj: MiddleCap Group / Michal Kviečinský

MiddleCap Group, investičný holding s medzinárodnou pôsobnosťou, oznamuje zmeny vo vedení. Novým CEO sa stáva Michal Kviečinský, partner spoločnosti.   

Michal na pozícii CEO nahradil Mateja Majerčáka, ktorý zo skupiny odišiel v októbri tohto roka. Matej Majerčák stál pri vzniku spoločnosti MiddleCap Partners v novembri 2011. Firma minulý rok ukončila fúziu s Mayfair Assets a spoločne vystupujú pod značkou MiddleCap.

„MiddleCap prešiel obrovskými zmenami, počas ktorých sa skupina v priebehu niekoľkých mesiacov rozrástla nielen personálne, ale aj geograficky. Je pre mňa veľkou výzvou zaujať pozíciu CEO, no vďaka silnému tímu, ktorý sa nám v MiddleCape tvorí, nemám obavy, že by sme nedokázali udržať tempo, ktoré sme nasadili,“ hovorí Michal Kviečinský, CEO spoločnosti MiddleCap. „Matejovi ďakujem za roky spolupráce, ktoré si veľmi vážim a prajem mu veľa úspechov v ďalších výzvach.“

Spoločnosť MiddleCap pôsobí v Londýne, Bratislave, Prahe, Dubaji a Monaku. Svoje portfólio aktivít plánuje rozšíriť na ďalšie trhy už v priebehu budúceho roka a nadviazať tak na posledné úspechy v oblasti real estate v Bratislave a Londýne.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.