Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.12.2019, 12:50

J&T Real Estate má nového hovorcu

Na pozícii vystriedal Katarínu Krajňákovú, ktorá odišla na materskú dovolenku.

J&T Real Estate má nového hovorcu
Zdroj: J&T Real Estate

Za komunikáciu spoločnosti J&T Real Estate a kontakt s médiami je od decembra 2019 zodpovedný hovorca a senior PR manažér Daniel Suchý. Na pozícii vystriedal Katarínu Krajňákovú, ktorá odišla na materskú dovolenku.

Daniel Suchý má dvadsaťročné skúsenosti z médií a Public Relations. Do J&T Real Estate nastúpil v máji tohto roku na pozíciu senior PR manažéra. Predtým pôsobil v PR agentúre a v printových i online médiách. Najdlhšie v denníku Pravda a týždenníku TREND, kde sa špecializoval práve na oblasť realitného trhu, architektúry a mestského rozvoja.

„Záujem verejnosti o výstavbu a rozvoj mesta rastie, preto je naším záujmom otvorene a aktívne komunikovať o aktivitách spoločnosti. Nič na tom nemenia ani prirodzené zmeny v našom tíme, ktoré prináša život. Daniel Suchý je kvalifikovaný odborník pričom jeho dlhodobá znalosť realitného prostredia je pre nás dôležitá,“ uviedol výkonný riaditeľ J&T Real Estate Pavel Pelikán.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.