Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
04.02.2020, 11:20

Najvyššie vedenie spoločnosti O2 ohlásilo personálnu zmenu

Riaditeľom financií sa stal Tomáš Kimlička.

Najvyššie vedenie spoločnosti O2 ohlásilo personálnu zmenu
Zdroj: O2 Slovakia

Novým CFO v O2 je od februára Tomáš Kimlička. Má viacročné pracovné skúsenosti na manažérskych pozíciách v oblasti finančného riadenia v rôznych spoločnostiach ako Tatry Mountain Resorts či SkyEurope Airlines. Tomáš sa venoval predovšetkým implementácii nových procesov a systémov vo finančnom riadení a pokrýval komplexné oblasti účtovníctva, controllingu, procurementu a IT. 

Tomáš Kimlička vo funkcii nahrádza dlhoročného CFO Martina Klímeka, ktorý od 1.januára 2020 prijal pracovné výzvy v Českej republike.

„O2 považujem za inovatívnu spoločnosť postavenú na jasných hodnotách, ktoré si myslím predurčujú jednu z najlepších zákazníckych skúseností na trhu. Som úprimne rád, že sa môžem stať súčasťou tohto úspešného príbehu,“ hovorí Tomáš Kimlička, ktorý do O2 prichádza na pozíciu CFO. 

 „Som veľmi rád, že vedenie a náš tím od februára posilní Tomáš Kimlička, ktorý má v oblasti financií dlhoročné skúsenosti, pričom finančne riadil práve mnohé dynamicky rastúce spoločnosti. Nepochybujem, že práve v našej firemnej kultúre, kde sa radi pozeráme na veci inak, zúročí tieto skúsenosti a bude nielen prínosom, ale zapadne aj hodnotovo,“ hovorí Peter Gažík, CEO O2 Slovakia. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.