Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.03.2020, 15:03

Lenka Slovák Bónová odchádza z Respect APP

V agentúre pôsobila vyše 5 rokov. (doplnené o stanovisko)

Lenka Slovák Bónová odchádza z Respect APP
Zdroj: autor fotografie: Marika Beňadik Majorová

Lenka Slovák Bónová sa chce venovať freelancingu. Podľa jej slov, ktorými opísala svoje rozhodnutie na sociálnej sieti, uprednostnila voľnejšie pracovné tempo.

"Vždy ma lákalo manažovanie si svojho času a priestoru podľa môjho rytmu a nielen podľa pracovných hodín," priznala pre Stratégie Lenka. "Ľudia z Respectu mi budú chýbať, ale ani sme sa naozaj nelúčili, pretože zatiaľ s Respectom naďalej spolupracujem externe, aj keď v oveľa menšej miere," dodáva. 

V blízkej budúcnosti Lenku viac láka práca pre malé slovenské značky. O svojom kroku nepochybuje: "Veľmi sa teším na celé freelancovské fungovanie, tak verím, že to dobre pôjde. Dostala som aj otázku, či neodchádzam kvôli tomu, že som vyhorela - nie! Práveže sa cítim úplne nabitá energiou a chystám sa si "zarábanie na seba" užívať. Prvý deň je zatiaľ super, len ma začalo škrabať v hrdle, s čím som veľmi nerátala."

Lenka je otvorená rôznym spoluprácam a na otázku, či si v budúcnosti vie predstaviť návrat do agentúrneho kolobehu, odpovedala:  "Úplne to vylúčiť určite nechcem, ale zatiaľ to tak necítim."

Lenka do agentúry nastúpila pred vyše 5 rokmi, kde sa postupne vypracovala na kreatívnu riaditeľku. Jej meno je podpísané pod viacerými známymi kampaňami, ktoré získali ocenenia. Na ktoré práce je hrdá a čo ju najviac motivuje, si prečítajte v rozhovore tu.

Lenka Slovák Bónová začínala v agentúre Daren&Curtis, neskôr prešla do MADE BY VACULIK, kde pracovala ako senior copywriter. Následne si dala pauzu, po ktorej zakotvila v Respect APP.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.