Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.09.2020, 14:22

Spoločnosť Mars predstavuje nového finančného riaditeľa pre strednú Európu

Je ním Jan Záhumenský.

Spoločnosť Mars predstavuje nového finančného riaditeľa pre strednú Európu
Zdroj: Mars

Spoločnosť Mars vymenovala od 1. septembra Jana Záhumenského za nového finančného riaditeľa pre strednú Európu. Do Prahy prechádza z pozície finančného riaditeľa z rakúskej pobočky Mars Multisales Austria, kde získal cenné skúsenosti z oblasti finančného riadenia. Súčasná finančná riaditeľka pre strednú Európu, Yesim Ozer, dostala po troch úspešných rokoch na tejto pozícii šancu posunúť sa v rámci svojej kariéry v Mars do novej oblasti a bola menovaná za riaditeľku pre pobaltské štáty. 

„Spoločnosť Mars kladie veľký dôraz na rozvoj svojich spolupracovníkov a veľmi si vážim možnosti a podporu, ktoré mi doposiaľ spoločnosť poskytla a ktoré napomohli môjmu osobnému a kariérnemu rastu,“ komentuje svoje pôsobenie v spoločnosti Mars Jan Záhumenský, novomenovaný finančný riaditeľ pre strednú Európu.

Jan Záhumenský prináša na novú pozíciu skúsenosti, ktoré nazbieral počas svojho pôsobenia v spoločnosti Mars hneď v niekoľkých pozíciách na finančnom oddelení. Od roku 2013 pôsobil ako finančný manažér pre Českú republiku a Slovensko. Začiatkom roka 2015 dostal možnosť získať nové pracovné skúsenosti v rámci spoločnosti Mars v Rakúsku, kde v miestnom finančnom oddelení zastával pozíciu finančného manažéra či finančného kontrolóra. V roku 2018 bol povýšený na finančného riaditeľa pre Mars Multisales Rakúsko. Na tejto pozícii viedol finančné operácie spoločnosti na rakúskom trhu, vrátane managementu tržieb, výnosov a ziskovosti. Zároveň mal na starosti vytváranie silných kontrolných mechanizmov naprieč celou spoločnosťou. Na novej pozícii finančného riaditeľa pre strednú Európu bude zodpovedný za finančné riadenie štyroch trhov: Českej republiky, Slovenska, Maďarska a Rumunska.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.