Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.09.2020, 14:30

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko oznámila personálnu zmenu

Novým generálnym riaditeľom je Dan Timotin.

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko oznámila personálnu zmenu
Zdroj: Coca-Cola HBC

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko sa od 1. septembra stáva Dan Timotin. Na pozícii strieda Marii Anargyrou-Nikolić, ktorá po troch rokoch prevezme  pozíciu generálnej riaditeľky gréckej a cyperskej pobočky.

Dan Timotin prichádza do česko-slovenskej pobočky z pozície generálneho riaditeľa CC HBC & Heineken joint venture v Severnom Macedónsku. V spoločnosti CC HBC pracuje od roku 2011. Za 7 rokov zastával pozície vrátane finančného riaditeľa rumunsko-moldavskej pobočky, obchodného riaditeľa pre Rumunsko alebo  finančného riaditeľa pre celú skupinu CC HBC.

Minas Agelidis, regionálny riaditeľ spoločnosti Coca-Cola HBC, uvádza: "Danove skúsenosti a hodnoty v kombinácii s jeho zameraním na kultúru a ľudí z neho robia vynikajúceho lídra, ktorý pomôže v ďalšej fáze rastu našich zákazníkov a biznisu v Čechách i na Slovensku."

"Veľmi sa teším na prácu v novej krajine, na novú kultúru i skvelých ľudí, ktorí toho v posledných rokoch veľa dokázali. Verím, že s mojimi medzinárodnými skúsenosťami a znalosťami odboru budem schopný prispieť a pokračovať v celkovom úspechu českej a slovenskej pobočky. V rámci priorít sa zameriam najmä na dokončenie najmodernejšie továrne v Európe a na rast udržateľného biznisu," hovorí Dan Timotin, nový generálny riaditeľ Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

V roku 2019 bol Timotin povýšený do pozície generálneho riaditeľa pobočky v Severnom Macedónsku. Od začiatku sa intenzívne zaoberal kultúrou vo firme, inšpiráciou a podporou nových talentov, zavádzaním strategických iniciatív, dosahovaním trvalo udržateľného rozvoja podielov v nealkoholických nápojoch aj pive alebo dlhodobou spoluprácou s kľúčovými zákazníkmi.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.