Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.09.2020, 11:55

Personálne zmeny vo farmaceutickej spoločnosti GSK

Katarína Bodnárová bola menovaná do pozície Acting Country Manager pre Slovensko.

Personálne zmeny vo farmaceutickej spoločnosti GSK
Zdroj: GSK

Doterajšia Country Manager pre Slovensko Alja Podgorsek bola v GSK menovaná generálnou riaditeľkou pre Maďarsko a Slovinsko. Jej miesto preberá Katarína Bodnárová, ktorá pracuje v GSK od roku 2002 na rôznych pozíciách.

Katarínina kariéra v GSK sa začala na pozícii Finance Controller, neskôr bola menovaná Finance Director. V roku 2012 zaujala komerčnú pozíciu Hospital Unit Manager. Od roku 2016 riadi Government Affairs a Market Access oddelenie. Zároveň vykonáva zodpovednosti Business Unit Head v oblasti Specialty, viedla launch inovatívneho projektu v oblasti respiračnej medicíny a zabezpečení jeho dostupnosti pre pacientov na Slovensku. Je predsedníčkou pracovnej skupiny výrobcov vakcín v Asociácii inovatívneho farmaceutického priemyslu v SR.

Obe manažérky tak získali v spoločnosti unikátnu rastovú príležitosť vzhľadom na to, že dosiahli skvelé výsledky vo svojich oblastiach.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.