Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
01.04.2021, 15:09

Zenith mení digitálneho riaditeľa. Miroslav Pagáč odchádza do Resca

Agentúra už pozná meno nového šéfa digitálu.

Zenith mení digitálneho riaditeľa. Miroslav Pagáč odchádza do Resca
Zdroj: archív

Miroslav Pagáč (na obrázku vľavo) pôsobil v agentúre Zenith viac ako desať rokov na pozícii šéfa digitálu. Koncom marca sa jeho pôsobenie v agentúre skončilo. „Rozhodol som sa prijať novú profesnú výzvu. Nebolo to ľahké rozhodnutie, pretože prácu s klientmi a ľudí v agentúre som mal rád. Chcel by som sa aj touto cestou poďakovať za dôveru klientom, kolegom a partnerom, s ktorými som mal česť spolupracovať.“ hovorí o zmene Miroslav Pagáč.

"Miro bol so Zenithom spätý takmer od začiatku. Nie je to ľahké ani pre Zenith a ani pre mňa. Ale chce ísť ďalej, a to treba rešpektovať a patrí sa mu poďakovať," hodnotí spoluprácu Dušan Viszt, šéf Zenithu.
Mediálna agentúra už oznámila aj nástupcu. Novým šéfom sa stane Patrik Sabo (na obrázku vpravo), ktorý do Zenithu príde z agentúry Mindshare, kde sa rovnako chystajú zmeny.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 51% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.