Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
06.05.2021, 09:20

Komunikácii Home Creditu po novom šéfuje Michal Fila

Na poste vystriedal Lindu Bilal.

Komunikácii Home Creditu po novom šéfuje Michal Fila
Zdroj: Home Credit

Novým hovorcom a vedúcim internej a externej komunikácie spoločnosti Home Credit sa stal Michal Fila. Okrem styku s médiami je zodpovedný aj za rozvoj a riadenie externej a internej komunikácie na Slovensku a v Českej republike.

Fila prebral pozíciu po Linde Bilal, ktorá ju zastávala od júna 2019. 

Michal Fila má dlhoročné skúsenosti s prácou v médiách. Prichádza z Českej televízie, kde v posledných rokoch pôsobil na pozícii vedúceho Redakcie spravodajstva TS Brno. Bol tu zodpovedný za spravodajské regionálne vysielanie a na starosti mal aj spravodajstvo pre ČT24 v regióne južnej a východnej Moravy. Kariéru v Českej televízii začínal v brnianskom štúdiu, potom pracoval niekoľko rokov na pozícii šéfeditora ČT24 v Prahe a finále svojej televíznej práce ukončil opäť v Brne. Predtým zbieral skúsenosti v spravodajských redakciách Českého rozhlasu 1 - Rádiožurnálu a Českého rozhlasu Brno, a to od roku 1997.

Fila vyštudoval žurnalistiku na Univerzite Palackého v Olomouci a je tiež absolventom marketingovej komunikácie na Univerzite Tomáša Baťu v Zlíne.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.