Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.07.2021, 13:45

Andrea Poláčková končí v Rádiu Slovensko. Vo vysielaní ju nahradí Nora Gubková

Od budúceho týždňa príde v Rádiu Slovensko k zmene na poste moderátorky relácie Hosť Andrey Poláčkovej.

Andrea Poláčková končí v Rádiu Slovensko. Vo vysielaní ju nahradí Nora Gubková
Zdroj: RTVS / Andrea Poláčková

Počas 21 mesiacov od zaradenia relácie Hosť Andrey Poláčkovej do programovej štruktúry Rádia Slovensko mali poslucháči možnosť vypočuť si štyri stovky premiérových rozhovorov s osobnosťami so zaujímavými a inšpiratívnymi životnými príbehmi. Teraz Andreu Poláčkovú čaká nová životná kapitola spojená s materstvom.

"Veľmi ma teší, že si poslucháči moju reláciu obľúbili. Naším zámerom bolo predstaviť ľudí so zaujímavým príbehom. Som rada, že sa nám to podarilo. Kolegyni Nore Gubkovej odovzdám štafetu v Rádiu Slovensko v pondelok 5. júla v obvyklom čase. Verím, že na tento zámer plynule nadviaže a že aj jej rozhovory si poslucháči obľúbia. Prajem tvorcom relácie veľa skvelých hostí, vďačných poslucháčov a kreativitu,” povedala Andrea Poláčková.

So zmenou na poste moderátorky súvisí aj nový názov relácie – Hosť Nory Gubkovej. ”Andrea dokázala vytvoriť silné puto s poslucháčmi, na to chcem nadviazať. Dôvera poslucháčov je pre mňa absolútna priorita,” zdôraznila Nora Gubková.

„Doterajšia dlhoročná a skúsená redaktorka a moderátorka spravodajstva dostáva možnosť využiť bohatý prehľad a vedomosti aj z iných oblastí, než je politika. Andrei ďakujem za skvelú prácu a prajem jej veľa radosti v najbližších rokoch,” dodal programový riaditeľ Slovenského rozhlasu Michal Dzurjanin. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.