Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.09.2021, 10:00

SWAN a 4ka majú nového PR manažéra

Je ním Pavel Ďurík, ktorý odchádza zo Slovak Telekomu.

SWAN a 4ka majú nového PR manažéra
Zdroj: archív P.D.

Tím dvojice sesterských telekomunikačných operátorov SWAN a 4ka posilnil od 1. septembra Pavel Ďurík. Pavel sa na pozíciu hovorcu a PR manažéra spoločností vracia po štyroch rokoch. Stál pri štarte mobilného operátora 4ka a pomáhal pri tvorbe jeho imidžu na verejnosti.

Ďurík bude v spoločnostiach zodpovedný za mediálnu a PR komunikáciu. Zodpovedať bude priamo riaditeľovi pre marketing a komunikáciu Rolandovi Kyškovi.

„Teším sa príchodu Pavla do nášho komunikačného tímu. Neviem sa vyhnúť metafore o návrate strateného syna, aj preto verím, že jeho comeback prinesie do mediálnej komunikácie oboch značiek novú energiu,“ povedal Roland Kyška, riaditeľ pre marketing a komunikáciu SWAN a 4ka.

Ďurík má dlhoročné skúsenosti v telco a IT sektore. V minulosti zastrešoval lokálu komunikáciu pre spoločnosť Google na Slovensku. Na pozícii PR manažéra a hovorcu 4ky a SWANu pôsobil už pri uvedení 4ky na trh. Manažoval tiež korporátnu komunikáciu a marketing slovenskej pobočky švajčiarskej technologickej spoločnosti ABB a posledné dva roky pôsobil ako hovorca pre korporátne záležitosti Slovak Telekom.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.