02.05.2017, 13:48

Striedanie na poste hovorcu futbalistov. Juraj Čurný skončil, nastúpila bývalá zástupkyňa šéfredaktora Plus jeden deň

Novou hovorkyňou Slovenského futbalového zväzu stáva Monika Jurigová, dlhé roky pôsobila v denníku Plus jeden deň na pozícii vedúcej športovej redakcie a zástupkyne šéfredaktora.

Monika Jurigová, foto digisport.sk

Dnešným dňom sa novou hovorkyňou Slovenského futbalového zväzu stáva Monika Jurigová, ktorá dlhé roky pôsobila v denníku Plus jeden deň na pozícii vedúcej športovej redakcie a zástupkyne šéfredaktora. Po šesť a pol roku končí svoje pôsobenie na Slovenskom futbalovom zväze doterajší hovorca Juraj Čurný. 

“Chcem sa poďakovať všetkým spolupracovníkom, novinárom, hráčom, trénerom, funkcionárom a celej futbalovej rodine. Bolo to úžasné obdobie v mojom profesionálnom i osobnom živote, ktoré mi prinieslo nesmierne množstvo cenných skúseností, priateľstiev a zážitkov na celý život. Zo slovenského futbalu neodchádzam, len sa posúvam do trochu inej, nemenej dôležitej oblasti, o ktorej budem informovať v najbližšej budúcnosti,” povedal dnes už bývalý hovorca futbalistov. 

Monika Jurigová súčasne preberá aj post riaditeľky mediálneho a propagačného oddelenia, ktorý doteraz zastával Peter Šurin. Novou posilou oddelenia sa od dnešného dňa stáva aj bývalý redaktor denníka Plus jeden deň Jozef Šatara.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.