02.05.2017, 15:22

Ida Bírová prešla do PS:Digital

V agentúre sa bude starať o online stratégie klientov a sociálne siete.

Ida Bírová prešla do PS:Digital
Zdroj: osobný archív

Začiatkom apríla prišla do tímu Ida Bírová na pozíciu Copywriter a Social media manager. Okrem písania a ideamakingu bude mať v PS:Digital na starosti aj správu Facebook stránok pre viacerých klientov a vymýšľanie online stratégií.

Ida predtým necelé dva roky pôsobila v agentúre DADS advertising, kam po 4-och rokoch prešla z reklamnej agentúry Mayer/McCann Erickson. V minulosti pracovala napríklad pre klientov MasterCard, Polus, UniCredit Bank, OSF a poznať ju môžete aj podľa klincových prác: Rómsky Mýtus, Coke&Meals či Povedz mi to do očí, ktorých bola spoluautorkou.

,,Digitálna agentúra ma vždy lákala a to, že som dostala ponuku od PS:Digital si veľmi cením. Peťa poznám už z čias, keď som robila v Mayeri a na spoločné brainstormingy som sa vždy tešila. Páči sa mi, ako myslí dopredu a PS:Digital považujem za agentúru s veľkým potenciálom. Dúfam, že budem prínosom," približuje Ida.

“Idka je úžasný človek a kreatívec. Som rád, že môžeme svoj tím posilňovať o najlepších na trhu a neustále tak zlepšovať digitálne služby pre našich klientov. Navyše, Idka už v minulosti tvorila s našim novým Art Directorom Michalom Hornickým kreatívnu dvojičku, takže jej príchod bol z určitého pohľadu návratom do osvedčenej zostavy,” uzatvára Peter Šebo, majiteľ a CDO PS:Digital.

Viac sa o Ide Bírovej a jej živote ako copywriterky dočítate tu:

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.