Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.06.2017, 12:48

Home Credit má nového analytika spotrebiteľského financovania

Stal sa ním Roman Müller.

Home Credit má nového analytika spotrebiteľského financovania
Zdroj: Home Credit

Roman Müller sa na novej pozícii zameria na témy súvisiace s vývojom úverového trhu, jednotlivé typy produktov, inovácie, aj na všeobecné otázky z oblasti osobných financií. Na starosti bude mať český aj slovenský trh. Roman Müller doteraz pracoval v rovnakej spoločnosti v rámci širšieho tímu externej komunikácie a viedol samostatné projekty súvisiace so spotrebiteľskými financiami a finančným vzdelávaním verejnosti. 

Roman Müller vyštudoval ekonómiu na Prevádzkovo ekonomickej fakulte Mendelovej univerzity v Brne. Prevažnú časť profesionálnej kariéry strávil v médiách. Niekoľko rokov sa autorsky podieľal na vzniku časopisu Osobné financie a portálu FinExpert.cz z vydavateľstva Computer Press. Prácu analytika si vyskúšal v redakcii odborného investičného dvojtýždenníka Fond Shop. Je autorom stoviek článkov s finančnou tematikou publikovaných na stránkach popredných českých médií.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.