16.06.2017, 09:20

Dáša Juríková pracuje pre Poštovú banku

Spolupráca bola plánovaná už dávnejšie, k spoločnej dohode prišlo začiatkom júna.

Dáša Juríková pracuje pre Poštovú banku
Zdroj: Poštová banka

Dáša Juríková je novým strategickým konzultantom pre značku Poštová banka.

Banka považuje Dášu za veľkú posilu marketingového tímu, keďže má dlhoročné skúsenosti z budovania značky vo viacerých spoločnostiach.

„Od júna spolupracujem s Poštovou bankou ako strategický konzultant. Aktuálne som vypracovala stratégiu ďalšieho rozvoja značky a budem dohliadať aj na jej implementáciu v rámci celkového nastavenia marketingovej komunikácie a PR. Teším sa, že môžem byť spolu s interným tímom a agentúrami súčasťou tvorby príbehu silnej lokálnej značky,“ vyjadrila sa pre Stratégie Dáša Juríková.

Dáša Juríková študovala na UK v Bratislave odbor environmentalistika. Od roku 2002 pôsobila v poisťovni Union na pozícii manažérky marketingu, neskôr ako Head of Corporate Communications. V roku 2007 začala pracovať pre T-Mobile Slovensko v role Senior Brand Manager. Pre značku Telekom viedla tri roky marketingovú komunikáciu a tri roky zodpovedala za 40-členný integrovaný tím marketingovej komunikácie a digitálnych služieb. Kampane, ktoré riadila, získali viac ako 150 ocenení efektivity aj kreativity doma aj v zahraničí. V súčasnosti sa venuje aj vlastnému projektu Penfriends, biz coachingu a brand consultingu.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.