Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.06.2017, 12:08

O2 končí spoluprácu s PR agentúrou. Od júla prechádza na model in house

Interný komunikačný tím má dve nové posily.

O2 končí spoluprácu s PR agentúrou. Od júla prechádza na model in house
Zdroj: O2 Slovakia

„O2 každým rokom rastie nielen vo finančných číslach, ale aj komplexnosťou ponuky a tak isto komunikačnými a CSR aktivitami. Aj preto sme sa rozhodli interný komunikačný tím nielen doplniť, ale aj posilniť a vytvoriť tak nový koncept. Externú komunikáciu teda budeme v novom zložení komplexne zastrešovať inhouse modelom už od 1. júla tohto roka,“ približuje Tereza Molnár, Head of Communications O2. 

O2 zároveň ukončuje spoluprácu v oblasti media relations s agentúrou PR Clinic.

Tím externej komunikácie O2 má od júna dve nové posily. Andrea Baloghová zastáva post špecialistky externej komunikácie O2 a PR manažérom operátora sa stal Ján Kalafut. Šéfkou korporátnej komunikácie O2 Slovakia je Tereze Molnár, ktorá bude aj naďalej zastávať funkciu hovorcu.

Andrea Baloghová nastúpila do O2 z organizácie GLOBSEC, kde zastávala post šéfky oddelenia médií a externej komunikácie. Študovala na Vysokej škole ekonomickej v Prahe a Universidad Torcuato Di Tella v Buenos Aires. Popri štúdiu medzinárodných vzťahov a komerčnej komunikácie absolvovala aj niekoľko odborných stáží a spoluprác, napríklad v PR agentúre Fleishman Hillard, Seesame, či na Ministerstve zahraničných vecí a európskych záležitostí SR.

Zdroj: O2

​​​Ján Kalafut prišiel do O2 z agentúry PR Clinic, kde naposledy zastával pozíciu Strategy & Content Directora. Do roku 2013 pôsobil v agentúre AMI Communications na konzultantskej pozícii. V oboch agentúrach sa dlhodobo venoval PR stratégii značky O2. Pred vstupom do sveta PR pracoval ako ekonomický redaktor tlačovej agentúry SITA, kde spracovával témy najmä z oblasti IT a telekomunikačného trhu.

Zdroj: O2

​​S myšlienkou ukončiť spoluprácu s reklamnou agentúrou a zapojiť kreatívne tímy z agentúr priamo do svojich interných tímov, prišiel operátor na trh v roku 2014.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.